AKEAD Yazılım Ürünler

AKEAD ERP Kurumsal Kaynak Planlama

AKEAD ERP Kurumsal Kaynak Planlama

Şirket içerisinde farklı ihtiyaçlara, farklı yönetim şekillerine, farklı süreçlere gereksinim duyan bölümlerin her birindeki çalışanların ve onların görevlerinin tek bir noktadan, farklı gereksinimlerine cevap verecek şekilde yönetilmesine olanak tanıyan ERP yani Kurumsal Kaynak Planlama sistemleri, kaynakların en verimli, en doğru ve en etkin şekilde kullanılmasını sağlıyor.
AKEAD BS  - Ticari Yazılım

AKEAD BS - Ticari Yazılım

Kobilerin ve küçük ölçekli işletmelerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan AKEAD BS, muhasebe, ürün, stok, satış, cari yönetimi gibi farklı süreçleri yöneterek şirketlerin kaynaklarını geliştirmelerine ve onları en efektif şekilde kullanmalarına imkân tanıyan bir ticari yazılım çözümü…
AKEAD MRP Etkin Üretim ve Yatırım Planlaması

AKEAD MRP Etkin Üretim ve Yatırım Planlaması

Şirketlerdeki üretim verimliliğini artırmak, envanter yatırımlarını minimum düzeyde tutmak, ihtiyaçları öngörmek, kaliteli bir üretim süreci oluşturmak, zamandan ve maliyetten tasarruf etmek için kullanılan MRP yani Malzeme İhtiyaç Planlaması ile çok daha başarılı ve üstün bir üretim ve yatırım planlaması mümkün! Üretimi planlayan, hammadde alımını ve teslimatı organize eden, tamamlanmış stok seviyelerini yöneten MRP programı, zamanında teslim edilen siparişler sayesinde müşteri memnuniyetinin de yükselmesine neden oluyor.
AKEAD Yazar Kasa Pos Yazılımı

AKEAD Yazar Kasa Pos Yazılımı

İşletmelerin işlerini geliştirmeleri, ihtiyaçlarını karşılamaları, mevzuata uygun hareket etmeleri ve fonksiyonel bir sisteme sahip olmaları için geliştirilen AKEAD POS sistemi, sunduğu çözümlerle farklı sektörlerden pek çok işletmenin tercihi…
AKEAD Mobil Çözümler

AKEAD Mobil Çözümler

AKEAD’ın iki ana ürünü olan AKEAD-BS ve AKEAD-ERP yazılım çözümlerinin mobil uygulaması olarak tasarlanan AKEAD Mobile, kullanılan programlar üzerinde daha geniş bir kontrol ve denetim imkânı tanıyor.
AKEAD Saha Satış Programı

AKEAD Saha Satış Programı

Satış ekiplerinin verimliliğini ve performansını yükseltmek, daha etkin bir portföy yönetimine sahip olmak, müşteri ilişkilerini kuvvetlendirmek, hedef tutturma oranını artırmak ve tüm bunların ve daha fazlasının mobil cihazlar üzerinden yürütülmesini sağlamak için geliştirilen AKEAD Mobile Plus saha satış programı, işinizi ileriye taşıyor.
 AKEAD Mobil B2B e-Ticaret Uygulaması

AKEAD Mobil B2B e-Ticaret Uygulaması

B2B olarak hizmet veren firmaların kendi tüzel müşterilerinin pratik bir şekilde akıllı telefon ve tabletler üzerinden sipariş verebilmesi için geliştirilen AKEAD Pro, büyük bir kolaylık ve rekabet avantajı sunuyor.
 AKEAD Mağaza ve Depo El Terminali Yazılımı

AKEAD Mağaza ve Depo El Terminali Yazılımı

Stok kontrolünden fiyat yönetimine, sevkiyat planlamadan ürün kontrolüne, satın almadan satış yönetimine birçok işlemin mobil olarak yapılmasına izin veren AKEAD Woper mağaza ve depo el terminali yazılımı; iş yükünü, ek masrafları ve harcanan zamanı minimuma indirirken karşılaşılabilecek olası sorunların da önüne geçiyor.
 AKEAD Markalara Özel Müşteri Sadakat Kartı

AKEAD Markalara Özel Müşteri Sadakat Kartı

Hem mevcut müşterilerin marka ile olan ilişkilerini güçlü tutmak hem potansiyel müşterileri markanın kullanıcılarından biri yapmak için çözüm üreten müşteri sadakat programı, işletmelerin zorlu rekabet şartları altında fark yaratmalarına ve avantajlı yönlerini göstermelerine yardımcı oluyor.
 AKEAD e-Çözümler

AKEAD e-Çözümler

Tüm şirketlerin odak noktasında olan dijital dönüşüm, e-dönüşüm kavramları işletmelere kattıkları e-çözümler ve kolaylıklarla yepyeni bir dönemin kapısını açmış durumda! e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-İhracat, e-Defter uygulamaları ile tüm kurumların dijital dönüşüme uyumlu bir sisteme sahip olmalarını sağlayan AKEAD, Türkiye’nin gelecek planlamasına ortak oluyor. Dijital ortama taşınan sistemler sayesinde hem zamandan hem maliyetten tasarruf sağlayan işletmeler, daha verimli ve kontrollü bir iş sürecine de kavuşmuş oluyorlar.
Whatsapp Bilgi Hattı!
 

Ekran Görüntüleri

AKEAD Yazılım 20. Yıl Özel Tanıtım Videosu / Build The Future

Adres

Yeniyol Mahallesi Gazi Caddesi Yılmaz Atlamaz İşm. No:19  Kat:2 No:5 Merkez/ÇORUM

+90 364 224 81 48 
+90 534 351 54 54
bilgi@comtechbilisim.com 
www.comtechbilisim.com
Yeniyol Mahallesi Gazi Caddesi 
No:19/5 Merkez ÇORUM                                 

İletişim Formu

Formdan önceki metin

Lütfen adınızı giriniz
Lütfen telefon numaranızı giriniz
Lütfen e-mail adresinizi giriniz Posta adresi geçerli değil
Lütfen mesajınızı girin